TELEFON

02124518474

Süngerli Vatka

Süngerli Vatka

Süngerli Vatka Ürün Açıklaması

 Vatkalar kullanım alanlarına göre farklı türlerde üretilmektedir. En çok kullanılan vatka türlerinden biri olan süngerli vatkalar, farklı ihtiyaçlara göre farklı ebatlarda ve kalınlıklarda bulunmaktadır. Vatkalarda kullanılan sünger türleri ise istenilen görüntünün en iyi şekilde ortaya çıkmasını sağlar ve tüm bedenlerde kullanılabilecek şekilde bulunmaktadır.

 Süngerli Vatka Özellikleri
Süngerli vatkalar özel materyallerden üretilmekte olup, uzun ömürlü ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Süngerli vatka modelleri kıyafetlerde en iyi görüntüyü oluşturmak ve proporsiyonun bozulmadan sabit kalmasını sağlamaktadır. Bu sayede zamanla kullanıma bağlı olarak veya çeşitli nedenlerden dolayı ortaya çıkabilecek şekil bozukluklarının önüne geçilmektedir. Süngerli vatkalar kıyafetlerin rengine ve yapısına göre farklı seçeneklerde bulunmaktadır. Farklı kalınlıkları sayesinde istenilen omuz yüksekliği sağlanabilir. Süngerli vatkalar kıyafetlerin içerisine sabitlenebileceği gibi, kıyafetlerde harici olarak da kullanılabilir özelliklere ve çeşitlere sahiptir. Bu sayede süngerli vatkalar farklı kıyafetlerde harici olarak kullanılabilir ve omuz yüksekliği, farklı kıyafetlerde de istenilen yükseklikte sağlanabilir.

Süngerli Vatka Kullanım Alanları
Süngerli vatkalar ceketlerden elbiselere, kaban ve montlardan gece kıyafetlerine kadar istenilen her modelde ve giyside kullanılabilir olma özelliğine sahiptir. Süngerli vatkalar istenilen kalıbın sağlanabilmesi için farklı sertlik seviyelerinde ve ölçülerinde bulunmaktadır. Gece kıyafetlerinde kullanılan glop vatkalar ile kusursuz ve sabit görüntü elde edilerek, elbiselerin tüm özelliklerinin ortaya çıkması daha kolay sağlanır ve rahatsız edici görüntüler elimine edilerek elbiselerin istenilen duruşu ortaya çıkartılır.

12 Temmuz 2018, Perşembe

Haberler Kategorileri

Son Eklenen Haberler

Vatka
12 Temmuz 2018, Perşembe
Vatka Süngeri
12 Temmuz 2018, Perşembe
Süngerli Vatka
12 Temmuz 2018, Perşembe
Pamuklu Vatka
12 Temmuz 2018, Perşembe
Omuz vatkası
12 Temmuz 2018, Perşembe