TELEFON

02124518474

Vatka

Vatka

Vatka Ürün Açıklaması

Her vücut tipi birbirinden farklı olduğu için standart olarak üretilen kıyafetler üzerimizde ne yazık ki istediğimiz gibi durmamaktadır. Bu nedene çeşitli tekstil yardımcıları, istediğimiz görüntüyü elde etmemize yardımcı oluyor. Özellikle düşük omuzlarda ve daha heybetli bir görünüm elde etmek için, vücut proporsiyonunda istediğimiz görüntüyü elde etmemize yardımcı olan vatka, tüm kıyafetlerde farklı bölgelerde kullanılabilmektedir.

   Vatka Türleri:
Vatkalar kullanım alanları ve amaçlarına göre farklı çeşitlerde üretilmektedir. Vatkalar kıyafetlere sabitlenebildiği gibi, istendiğinde takıp çıkarılabilen vatka türleri de bulunmaktadır. Bu sayede vatka kullanıcıları istedikleri zaman omuz yüksekliğini ayarlayabilmektedirler. Kadın ve erkeklerin vücut tiplerine uygun olarak farklı üretilen vatkalar, tüm giyim gruplarında istenilen görüntünün elde edilmesine yardımcı olmaktadır. İstenilen omuz yüksekliğine göre farklı kalınlıklarda ve ebatlarda üretilen vatkaların, ihtiyaçlar doğrultusunda farklı materyallerden üretilen modelleri de mevcuttur.

 - Vatka Kullanımı:
Özellikle kış aylarında ceket ve kalın giysilerle tercih edilen vatkalar, doğru ürün tercihi ile yazlık kıyafetlerde de rahatlıkla kullanılabilir. Giysilerin özelliklerine göre seçilen vatkalar sayesinde düşük omuz görünümünü kolaylıkla ortadan kaldırabilirsiniz. Kadınların yazlık ve sırtı açık elbiselerinde ise güvenle kullanabileceği glop türleri, yaz aylarında kıyafetlerde yaşadıkları görüntü sıkıntısını ortadan kaldırmalarında büyük bir rol oynuyor. Glop ürünleri farklı tür ve duruşları ile kadınların kıyafetlerde istedikleri görünümü elde etmelerini ve aynı zamanda kıyafet içinde rahatlığı onlara sunmaktadır. Tüm vatkalar ve türleri ihtiyaçlarınız için özel olarak tasarlanmıştır.

12 Temmuz 2018, Perşembe

Haberler Kategorileri

Son Eklenen Haberler

Vatka
12 Temmuz 2018, Perşembe
Vatka Süngeri
12 Temmuz 2018, Perşembe
Süngerli Vatka
12 Temmuz 2018, Perşembe
Pamuklu Vatka
12 Temmuz 2018, Perşembe
Omuz vatkası
12 Temmuz 2018, Perşembe