TELEFON

02124518474

Vatka Süngeri

Vatka Süngeri

Vatka Süngeri

Bir elbise, ceket, kaban, gelinlik, iç giyim ya da abiye bir kıyafetin duruşunu son derece etkileyen vatka, kıyafetin şık duruşu yanında rahat kullanımında da önemli rol oynar. Omuzdaki dik ve güzel duruşu sağlayan vatkadır. Kumaşın pürüzsüz görünmesini sağlayarak kaliteli bir giyim tarzı sergiler. Bir vatkanın kalitesi ise kullanılan süngerle doğru orantılıdır. Yıkama, ütüleme veya kuru temizlemede büyük kolaylık sağlayan sünger, uzun ömürlü bir vatka kullanımı için önemlidir.

 Şık ve Kaliteli Tasarımlar İçin Sünger
Rahatlık ve esneklik sağlama özelliği ile sünger, vatka yapımında en çok tercih edilen malzemedir. İşlevsel özelliği ile omuzları dik ve kumaşı pürüzsüz göstermenin yanında kullanım kolaylığı ile popülerdir. Temizliği kolay, yapısı ilk günkü kalitesi ile kullanıma elverişlidir. Yapışkanlı yapışkansız çeşitleri ile ihtiyaca göre her kıyafette istenen sonucu verir.

 Sünger Kullanımı Giyimde Fark Yaratır
Süngerli vatkalar kullanıldığı giyim ürününde fark yaratan ve konforu ve kalitesi ile ön plana çıkan bir üründür. Kullanıldığı kumaşa göre uygun renkle veya tela ile kaplanarak kullanıma hazır hale gelir. Farklı boy ve ölçülerde her kıyafette duruş olarak fark yaratır. Sünger vatka destekli bir kıyafetin veya iç giyimin yaratacağı etki bambaşkadır. Süngerle desteklenmiş bir sütyen bir kadının giyim tarzında özgüven ve şıklık bakımından oldukça iyi sonuçlar verir. Sünger kullanım alanının her geçen gün çeşitlendiği günümüzde, giyim sektöründe sünger vazgeçilmez bir malzemedir.

12 Temmuz 2018, Perşembe

Haberler Kategorileri

Son Eklenen Haberler

Vatka
12 Temmuz 2018, Perşembe
Vatka Süngeri
12 Temmuz 2018, Perşembe
Süngerli Vatka
12 Temmuz 2018, Perşembe
Pamuklu Vatka
12 Temmuz 2018, Perşembe
Omuz vatkası
12 Temmuz 2018, Perşembe