Genel

Göğüs Pedi Çeşitleri

Her kadın günün her saatinde ve hayatının her alanında sütyene ihtiyaç duyar. Kullanılan sütyenin kalitesini arttırmak, rahatlığını sağlamak için göğüs pedinden destek alınması kaçınılmazdır.

Firmamız aracılığı ile her çeşit göğüs pedine ulaşabilirsiniz. İstediğiniz renkte, silikon, yapışkanlı ve bir çok farklı ürünü zengin seçeneklerle ile size sunuyoruz. Göğüs pedi çeşitlerimiz;

Mayo pedi; yazın gelmesi ile beraber dolaptaki yerini alan mayo ve bikinilerimiz yıpranmış, içindeki destek pedleri deforme olmuş olabilir. Firmamızdan temin edebileceğiniz ister silikon ped ister sünger ped isterseniz de elyaf göğüs pedleri ile mayonuz ya da bikininizin eski pedini değiştirebilirsiniz.

Sütyen pedi; Kadınların sağlığı fiziki görüntülerinde daha fazla önem teşkil eder. Kullanılan desteksiz ve bez sütyenler göğüslerinizi koruyamadığı gibi sırt ağrısı sorunları ile sizi baş başa bırakır. Sütyeninizin içerisine yerleştirebileceğiniz sütyen pedleri ile hem konforlu bir çamaşıra sahip olurken hem de görüntünüzün kusursuzlaşmasına olanak sağlar.

Meme pedi; giysilerimizin içerisine her zaman iç çamaşırı giyinemiyoruz. Size iç çamaşırsız kullanım rahatlığı sağlayan meme pedi; silikonlu bir malzeme kullanılarak bedene yapışır ve size 24 saat de kadar kaymadan, bozulmadan kullanım imkanı sağlar. Deforme olmayan ve uzun yıllar kullanabileceğiniz meme pedlerine firmamızdan hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Lohusa pedi; yeni doğum yapmış ya da yakın zamanda doğum yapmış annelerimizin memesinden süt sızması normal ve çok sık görülen bir durumdur.

Her anne hamilelik ve emzirme dönemlerinde böyle bir durum yaşayabilir. Biz dalteks firması olarak bu durumu sorun olarak görmüyoruz. Size özel lohusa pedi ile emici yapısı gün boyu sizi kuru tutan pedlerimizi sunuyoruz. İkili bant sistemi ile çamaşırınıza tam uyum sağlar.

Göğüs pedi; ürünlerimiz çamaşır içerisinde kayma yapmaz. Göğüsü tam kavrayan yapısı ile her bedene uyum sağlar.

 

 

Bir cevap yazın