Genel

Popo Pedi Nedir

Her kadın ideal vücut tipine sahip olmak isteyebilir. Dolgun bir popo isteyen kadınlar için harika bir çözüm olan popo pedlerine ve çeşitlerine firmamızdan ulaşabilirsiniz. Kullanılan popo pedleri ürünleri bölgenin çok daha dik görünmesini sağlar. Popo pedlerimizin daha çok silikon maddeden üretilirken pamuk, sünger gibi malzemelerde kullanılır. popo pedlerimiz nefes alan dokusu ile terletme ve kötü kokuya sebebiyet vermez. Popo desteği size kaybettiğiniz özgüveninizi yeniden kazanmanıza yardımcı olur. Popo pedleri ile popo kaldırmak artık mümkün.

Pantolon, etek, elbise giyindiğinizde görüntünüzden memnun değilseniz hemen bir popo pedi edinin deriz. Popo pedlerimiz silikonlu popo pedi olup popo cupları sizin ölçünüze göre üretilmiştir.

Her popo ölçüsüne göre popo cup u firmamızda mevcuttur.

Popo pedlerimizin farklı formları vardır. İlki tek parça halinde bitişik popo destek pedidir. Bu ürün poponuzu desteklerken, popo kaldırmasına da yardımcı olacaktır. Bir diğer ürünümüz iki ayrı cup şeklinde olan popo pedimizdir. Bu ped size hareket özgürlüğü sunar. Bizden temiz edebileceğiniz popo pedlerini ister iç çamaşırınızın içinden isterseniz de iç çamaşırsız kullanabilirsiniz. Tüm pedlerimiz gibi popo pedlerimiz de anti bakteriyel özelliklerle donatılmıştır. Popo pedleri; popo desteklemesi ve popo kaldırması ile sizi zahmetli, acılı ve ağrılı ameliyatlardan da kurtarmış olur.

Popo destek silikonları iç çamaşırı içine uygulanırken kayma yapmayan özelliği ile tüm gün rahat etmenizi sağlar. İçeriğinde kullanılan anti kanserojen maddeler sayesinde gönül rahatlığı ile kullana bilirisiniz. Popo pedlerimizin temizli çok kolay olup size firma garantisi sunmaktayız.

Dalteks firması olarak kalite ve fiyatları ile rakiplerinin önünde olan firmamız size 7/24 site içi iletişim imkanı sunuyor.

Sizde özgüveninizi yeniden kazanmak, kalkıp, yuvarlak ya da nasıl isterseniz bir popoya kavuşmak için bize ulaşın.

Tasarlamış olduğumuz ürünün kot pantolon, etek ya da eşofmanlar için bile kullanılabilmesi muhtemeldir. Taktığınız andan itibaren dışarıdan asla belli olmayacak tarzda imal edilmiştir. Terletme ya da tahribat yaratma gibi riskler bertaraf edilmiş, Kilo ve bedeninizin ölçüsü ne olursa olsun ergonomik dokusu ileri seviye konforu da beraberinde getirecektir. Bu zamana kadar sizde öz güven eksikliği ve hayal kırıklığı yaratmış kalça görüntüsünden tamamen kurtulabileceksiniz. Seri üretime devam ettiğimiz modelle dik, fit ve dikkat çekici bir popoya ulaşmanın mutluluğunu da elde edeceksiniz.

Bir cevap yazın