Genel

Sütyen Malzemeleri

Dalteks firması olarak tüm sütyen yardımcı aparatlarına bizden ulaşabilirsin vatka.net sitemizden ürünlerimizi inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. İster kredi kartı, ister havale isterseniz de kapıda ödeme kolaylığı ile her zaman yanınızdayım. Size hızlı, güvenli bir alışveriş hizmeti sunuyoruz.

Firmamızda olan bazı sütyen malzemelerimiz:

Agraf: Agrafı size rahatlık ve konfor sunmak üzere tasarlanmış bir aksesuar ürünüdür. İç çamaşırlarında sıkça rastlanan kopçaların deforme olma durumlarında ve agraf değişikliğinde kullanılabilir. Agraf sütyenlerin iki ucunu birbirine bağlayan aparattır. Kullanınız sütyenin deforme olma durumunda agrafınızı bizden temin edebilirsiniz.

Kopça; sütyen adlı iç çamaşırının genellikle sırt bölgesinde, bazı modellerin de iki göğüs arasında on kısmında yer alan kapatma aparatıdır. Zamanla açılıp kapanmasından kaynaklı deforme olan kopçalarınızı firmamızdan ister parekende isterseniz de toptan alım yapabilirsiniz.

Balen: Balen denilen malzeme, bazı sütyenlerin alt kısmına yerleştirilen, kumaşın içine gizlenen demir veya plastikten üretilmiş yay biçimindeki çubuklardır. Kullanılan malzeme ne olursa olsun genellikle beyaz, siyah ve ten renklerindedir. Faydaları: Sütyenin uzun vadede kullanılması için sıklıkla demir çubuklu olanları tercih etmelisiniz. Balen bedeninize yüklenen yükü azaltırken iç çamaşırınızın daha uzun süre deforme olmadan kalmasını sağlar. Dalteks firmamızdan farklı ebat ve malzemeden üretilmiş balenlerimize ulaşabilirsiniz.

Kanca: sütyenlerin askıları için kullanılan daha çok plastik ve demirden üretilen bir sütyen aparatıdır. Firmamızda çeşitli boyutlarda her türlü her renk ve çeşitli malzemelerden üretilen kancalara ulaşabilirsiniz.

Sütyen glop: dalteks firmamızdan üçgen, destekli glop, tam yuvarlak simit cup, dikiş paylı destekli, standart london, sütyen cup 16, kelebek bütün glop, u cup mayo glop, üçgen glop, standart london, bütün glop yekpare modellerimize sitemizden ulaşabilirsiniz. Farklı renk ve ölçülerde glop üretimi yapmaktayız. Glop kıyafetlerin düzgün durması ve bozulmaması için kullanılır. Abiye kıyafetlerde, elbiselerde, sütyen, mayo ve bikini gibi ürünlerde yaygın kullanılabilmektedir. 36 Bedenden başlayıp 44 bedene ürünlerimiz mevcuttur.

Tüm ürünlerimiz Avrupa birliği standartlarında üretilir. Garanti kapsamındadır. Satış öncesi ve sonrası telefonlarımızdan ve web sayfamızdan destek sağlanır.

 

Bir cevap yazın